Životní rovnováha, dárkové balení čajů Bylinný sypaný čaj (doplněk stravy )

Kód: CAJZR
Neohodnoceno
699 Kč –57 %
zivotni rovnovaha web
699 Kč –57 % 299 Kč
Skladem (3 ks)

Kompletní sada jedinečných bylinkových čajů v dárkovém balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní sada jedinečných bylinkových čajů v dárkovém balení.
 
Ponořte se do nádherné životní energie a najděte smyslnost a rovnováhu svého života s novou kolekcí čajů, ve které se odráží síla čtyř elementů.
 
Uvnitř balení: 4 bylinkové čaje

Element OHEŇ - TVOŘIVÁ DUŠE
Hlavním úkolem této sluncem prozářené bylinné směsi je navodit příjemnou a slunečnou atmosféru a přinést do vašich společných chvil radost, dobrou náladu a vykouzlit úsměv na tváři.

Element VODA - SÍLA LÁSKY
Tato lahodná bylinná směs vás příjemně naladí do nového dne a lehounce a něžně aktivuje vaše tělo a myšlenky, tak, aby celý váš den byl jedním slovem příjemný, plný lásky a radosti.

Element VZDUCH - NÁDECH PRO ŽIVOT
Jemnost a vznešenost této bylinkové směsi navodí příjemnou atmosféru na každém obchodním jednání, kde chcete dosáhnout dobrého výsledku. Příjemně vás povzbudí a poskytne vám prostor zastavit se a vše si v klidu promyslet.

Element ZEMĚ - LEHKOST BYTÍ
Tato lahodná bylinná směs svým jemně zemitým složením zklidní vaše emoce a poskytne pevnou půdu pod nohama, kdy vám není dvakrát do zpěvu a cloumají vámi emoce víc než byste si přáli. Navíc vám pomůže vnést rovnováhu, klid a jistotu do vašeho života a na jakékoliv jednání.

 

Distributor: Bylinky revue, s.r.o., Rybná 14, P.O.Box 12, 110 06, Praha 1