Domácí bylinkárna v dárkovém balení Přírodní lékárna pro domácí použití

Kód: 4022
Akce Novinka
64 hodnocení
Značka: Mojebylinky
1 699 Kč –24 %
DBLGIFT
1 699 Kč –24 % 1 299 Kč
Skladem (> 5 ks)

Poctivá příroda, 100% bez chemie. Zdraví po celý rok, vše co potřebujete mít doma, v jednom balení, včetně receptů, jak a kdy užívat * Sezónní nemoci * Imunita * Psychická vyrovnanost * Správné trávení * Kvalitní české bylinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co najdete uvnitř dárkového balení Domácí bylinkárny:

lekarna vnitrek

DBL BR

Domácí bylinkárna - Jedinečná kombinace darů přírody pro dlouhodobou imunitu, odolný organismus a spokojený život.

* 1x Kniha Domácí bylinková lékárna s radami a recepty, proč a jak nejlépe svou přírodní lékárnu používat
* 1x Knížka Bylinky revue
* 1x Trávení, přírodní bylinkové kapsle na správné trávení a zažívání
* 1x Tinktura Echinacea, přírodní desinfekce a podpora imunity
* 1x Grepové kapky, tinktura, vysoký obsah vitamínu C
* 1x Bezový sirup, pomáhá na kašel a dýchací problémy
* 1x Kopřiva dvoudomá, osvědčená očista těla od toxinů
* 1x Bylinkový čaj Něžné pohlazení pro klidné usínání a zdravý spánek
* 1x Bylinkový čaj Odkyselení na překyselený organismus

voucher-darkovy-DBL

Název knihy: Domácí bylinková lékárna
Autor: Aleš Vodička ve spolupráci s Jarkou Kovaříkovou a Serafinbyliny
Počet stran: 100
Velikost: 153 x 233 mm
Jazyk: čeština
Vydavatel: Bylinky revue, s.r.o.
Vyšlo: 10/2020
EAN: 8594173731400
#domacibylinkovalekarna

Velikost dárkového boxu: 320 x 330 x 70 mm
Hmotnost: 1 kg

 

Domácí bylinkárna je sestavena tak, aby při průběžném užívání jednotlivých "doplňků stravy" napomohla silné imunitě každého, kdo zároveň dokáže žít vyrovnaně a je celkově se sebou spokojený. 

Pro spokojený život s pevným zdravím a vyrovnanou myslí.

Jak si doma poradit, když kolem obchází chřipka? Co s kašlem, horečkou, rýmou. Přírodní pomocníci proti nejčastějším onemocněním.

Naše tělo si většinou umí poradit samo. Pokud mu průběžně pomáháme běžnými přírodními prostředky, má silný imunitní systém a zvládne většinu běžných obtíží.

Zjednodušeně řečeno, zdravé tělo odbourává škodlivé látky (toxiny), které se do něj dostaly jídlem, pitím či vzduchem. Je tak chytré, že většinu nepotřebných látek oddělí a dokáže je vyplavit, aniž bychom o tom museli vědět.

Nesmí jich být ovšem příliš, to potom tělo nestíhá a začne se ozývat, volat o pomoc. V tomto směru je poměrně vynalézavé a pro komunikaci s námi používá různé formy bolestí, počínaje zády přes hlavu, břicho, zuby nebo klouby. Případně také pískání v uších, závratě, kožní problémy, padání vlasů, nespavost nebo špatné nálady, abychom nemluvili jen o projevech fyzických.

Je dobré, nemít to tělu za zlé, ale pokusit se s ním nějak domluvit, porozumět jeho řeči a najít právě to, co se mu nelíbí. Pokud na to přijdeme, je to fajn, ale ještě nemáme vyhráno. Vítězství ve formě spokojeného života bez zbytečných bolestí na těle i na duši můžeme dosáhnout až tehdy, podaří-li se nám objevený problém odstranit pryč z našeho života.

Samostatnou položkou příčin projevů fyzických bolestí je naše psychika. Stres je dnes všudypřítomný a pokud jej sami nezvládáme, je většinou jen otázkou času, kdy se tělo ozve s nějákým vzkazem, viz předchozí odstavec o bolesti.

Již dlouho je vědecky prokázáno, že čas jen pro sebe je nejlepší investicí do svého já i všech lidí kolem vás. Někdo může meditovat, jiný jede hodně rychle na kole a někdo bude dlouho tančit, efekt je většinou podobný. Mysl je po činnosti svěží, jako znovuzrozená a tělo má spuštěn program samoléčení automaticky. Zároveň máte dobrou náladu, působíte pozitivně na vaše okolí a jako bonus zlepšujete náladu i vašim blízkým... Více uvnitř knihy.

Přeji vám, ať si svou chvíli s knihou Domácí bylinková lékárna pěkně užijete a přiložené produkty posílí vaší imunitu.
podpis-ales-web
Aleš Vodička

---

„Všechny kopce, pohoří, všechny louky a lesy jsou přirozené lékárny.“ Paracelsus (Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim).  

 

Ukázka z knihy Domácí bylinková lékárna

Co je vlastně dokonalá kombinace bylinek pro celoroční zdraví a silnou imunitu? V době našich předků, kdy svět nebyl tak propojen a lidé téměř neměli šanci ochutnat plodiny rostoucí na jiném kontinentu, každá komunita měla svou časem prověřenou moudrost a vycházela z možností, které poskytovala místní příroda. Například rostlina, dodávající tělu vysokou odolnost a pěknou dávku vitamínu C byla na Sibiři rakytník, u amerických indiánů echinacea, v Asii třeba zázvor a v Austrálii například eukalyptus. V našich končinách se osvědčil bez černý (Sambucus nigra), roste hojně a také zároveň napomáhá lepšímu dýchání a zbavení se kašle.

Domácí bylinkárna sama o sobě nevyléčí, alespoň ne dlouhodobě, téměř žádné zdravotní obtíže, pokud sami nevyslyšíme volání těla a nepokusíme se aspoň částečně přizpůsobit svůj životní styl jeho potřebám. (Pozn.: Nezapomínejme, že součástí těla je také hlava). Jak je také dobře známo, bylinky nepůsobí tak rychle, jako chemické léky, nicméně při jejich dobré znalosti a správném užívání dojdeme k poznání, že nemusí mít nepříjemné vedlejší účinky a v dlouhodobějším horizontu profituje naše tělo, mysl (chcete-li duše) a náš život je kvalitnější a šťastnější.

ECHINACEA
Echinacea je vynikající pomocník na posílení imunity a je dobré mít ji stále při ruce. Podporuje močové cesty, kůži, vlasy a nehty. Návod k použití je na obalu, ale obecně platí, že stačí pár kapek do vody a vypít po jídle.

GRAPEFRUIT
Grapefruit je považován za velmi účinné přírodní léčivo. Má ohromné možnosti využití – výtažky ze semínek, upravené jako tinktura, pomáhají ke zklidnění alergických potíží, ke zklidnění problémů při zažívání (žaludek i střeva), dokonce dovedou i zmírnit projevy kolitid či Crohnovy choroby. Jako přírodní antibiotikum a antivirotikum urychlují léčbu všech bakteriálních a virových infekcí. Dobře bojují i s kvasinkami, a to i v případě gynekologických problémů (zánětů, výtoků). Rovněž dokáží zafungovat proti bakteriím, které působí záněty žaludku, pálení žáhy nebo vředy na dvanácterníku. Zároveň slouží jako podpora a posílení imunitního systému jako celku.

TRÁVENÍ
Pokud tělo dobře tráví, vstřebává lépe vitamíny a minerály. Díky tomu není vyčerpané a celkově se cítíte lépe. Kapsle jsou zpracovávány také v játrech, což játrům též prospívá. Může se díky tomu dařit odbourat například migrénu nebo ekzémy. Játra aktivují žlučník, což může pomoci i proti břišním křečím, nadýmání apod. Většina kožních problémů nemá příčinu na kůži, ale někde uvnitř těla. Nejčastěji se jedná o špatnou funkci jater nebo střev. Bylinné kapsle Trávení napomáhají správné funkci těchto orgánů.

NĚŽNÉ POHLAZENÍ
Bylinný čaj, který snižuje napětí, už jen běžným věčerním popíjecím rituálem. Také se díky Něžnému pohlazení zlepšuje pitný režim, což dodává větší aktivitu ledvinám a ty potom lépe odplavují toxiny z těla. To pomáhá kloubům, imunitě i při stresu.

ODKYSELENÍ
Základním předpokladem správné rovnováhy je nebýt překyselený. Bylinný čaj Odkyselení je ideální pro toho, kdo nikdy neužíval byliny, anebo dlouho užíval léky. Pomáhá navodit přirozené prostředí organismu. Odkyselení je unikátní bylinný čaj, který podporuje celkové správné trávení, funkce střev, detoxikaci a vylučování.

KOPŘIVA
Kopřiva je výborná na pročištění organismu. Snižuje množství nadbytečné vody v těle, zlepšuje činnost ledvin a močového ústrojí. Jednodruhový čaj ze sušené kvalitní nati kopřivy.

BEZOVÝ SIRUP
Bezinkový sirup se hodí při horečce, neboť ochlazuje a podporuje pocení. Příznivě působí také při léčbě revmatismu. Odvar z bezinkových květů využijeme při bolestech v krku, chrapotu, zánětu dásní a aftech. Listy bezu jsou vhodné jako obklady na bolestivé klouby a kolena.

lekarna 1