Bylinky Revue 5/2020

Kód: BR-0520
Neohodnoceno
119 Kč
Skladem (> 5 ks)

Bylinky revue jsou pravidelné knížky, přinášející radost a zároveň jedinečné informace ze světa bylinek. Najdete v nich tradiční a dávno zapomenuté znalosti našich předků i poslední poznatky dnešní vědy. Vychází měsíčně.

Objednejte v Sendu, anebo zde v online obchodě redakce Bylinek. Roční předplatné, dostanete 12 čísel. Dárkový voucher v pdf níže, vytiskněte si doma a můžete věnovat jako dárek.

Poznámka: Toto je předplatné pouze pro ČR a Slovensko. Jiné země prosím objednávejte zde: ZAHRANIČÍ

AKTUÁLNÍ DÁREK: DOMÁCÍ BYLINKOVÁ LÉKÁRNA
Akce platí do vyčerpání zásob a rychlé úhradě. Dárek je odesílán na plátce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKTUÁLNÍ DÁREK: DOMÁCÍ BYLINKOVÁ LÉKÁRNA
Akce platí do vyčerpání zásob a rychlé úhradě. Dárek je odesílán na plátce předplatného.
lekarna eshop

Popis: Domácí bylinková lékárna nabízí časem prověřené přírodní pomocníky, se kterými můžete strávit celý rok ve zdraví, plné síle a dobré náladě. Bylinný čaj antistres je skvělým pomocníkem pro vyrovnanou psychiku. Kopřiva dvoudomá umí podpořit očistu organismu od škodlivých toxinů. Echinacea tinktura je známým přírodním antibiotikem i skvělým základem silné imunity. Vitamínu C není nikdy nazbyt a proto jsou grepové kapky jedinečnou volbou. Bezový sirup je úspěšným soupeřem nachlazení, kašli i bolestem v krku. Odkyselení organismu podpoří bylinný čaj. Bez správného trávení nemají zmíněné bylinné prostředky takovou sílu, proto lékárna obsahuje také přírodní kapsle na ideální trávení.


Nové číslo Bylinky revue vychází 30. dubna
Velké téma: IMUNITA

Co imunita nemá ráda. Imunitu si často oslabujeme sami. Co pro sebe udělat. Imunita přirozená a získaná. Chcete být zdraví? Hýčkejte svůj imunitní systém! Jak si doma poradit, když kolem obchází chřipka nebo podobný virus. Co s kašlem, rýmou nebo horečkou? Jak na bolest v krku. V novém čísle Bylinek najdete potřebné informace jak zvládnout aktuální situaci. PLUS: Domácí bylinková lékárna!

BR-2020-05-800

Vážená bylinkářko, milý bylinkáři,

nejspíš má každý z nás v sobě nějaký zděděný kousek hospodáře, i když nám neroste ani pelargónie nebo mořská cibule v okně; jak na nás týden svítí slunce, začnem se starostlivě dívat k nebi a říkáme si na potkání: “Mělo by zapršet.”

Zahradníkův rok je už takový. Nezapomeňte zalévat své bylinky, ať nejsou smutné a nemocné. Stejně jako sebe, dejte si něco dobrého, ať je vaše imunita spokojená a nálada na nejvyšším možném bodě.

Za redakci Bylinek vám přeji pevné zdraví a krásný, prosluněný máj,
Aleš Vodička, vydavatel.

Obsah květnových Bylinek:

- Jak si doma poradit, když kolem obchází chřipka
- Imunita: čím ji krmit, aby správně fungovala
- Co imunita nemá ráda
- Imunita – co to vlastně je?
- Chcete být zdraví? Hýčkejte svůj imunitní systém!
- Vitamín C – základní pilíř naší odolnosti
- Nebojte se strachu, on se bojí vás
- Jak být šťastný i v těžké době
- Očkování – příprava imunitního systému na boj
- Zázračný bodlák a steatóza jater

---