Bylinky revue 6/2015

Kód: BR-06-2015
Akce Výprodej
100 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyšlo v pátek: 26. května 2015

 

Tibetské mísy opravdu umí léčit (str. 82). Nedávno mi jedna moje známá dala do ruky přesně takovou mísu. Držela jsem ji poprvé a divila jsem se, že si pořídila tak těžkou dekoraci do bytu. Záhy mě však vyvedla z omylu a předvedla, co tahle kouzelná mísa umí. Nakonec jsem na ni hrála i já a cítila se jako v ráji. I když jsem nevěděla, co všechno tahle věc umí, po zbytek dne jsem byla jako znovuzrozená.

 

Nové Bylinky revue, žádejte nyní v trafikách

Stáhněte si digitální již dnes zde! 
Seznam prodejen zde

Pětiminutová terapie mi naprosto změnila den. Rozhodně doporučuji vyzkoušet. 
A když už budete u toho zkoušení nových věcí, přečtěte si o bylině neem (str. 86). Jde totiž o velice silné přírodní antibiotikum. Ale na rozdíl od tradičních antibiotik imunitu nelikviduje, nýbrž značně posiluje. Posílit naše tělo ale může i obyčejná voda, která patří mezi nejlepší léčivé prostředky (str. 6). Víme i to, jak ji podomácku upravit, aby organismu maximálně prospěla. 
Pokud je ale voda to jediné, co na své tělo můžete dát, protože trpíte atopickým ekzémem, pak rozhodně nalistujte stránku 18. Odbornice vám poradí, jak s tímto nepříjemným zdravotním problémem bojovat či se jej nadobro zbavit. A určitě nezapomeňte na recepty, tentokrát voňavé, květinové. Nad nimi jsme se v redakci všichni rozplývali, většinu z nich vyzkoušeli a rozhodně doporučujeme. Okuste je na straně 60. Je toho však mnohem víc, opět vám přinášíme bylinkovou knihu nabitou zajímavými informacemi. Tentokrát nejen pro vás, ale i pro vaše čtyřnohé mazlíky (str. 48). 

Krásné čtení přeje za redakci Monika Poledníková

Bez reklam!OBSAH:

6  Aquaterapie
Léčba vodou je metoda prastará. Moc se o ní nemluví, přesto je stále v kurzu. Odbornice poradí, k čemu všemu je voda dobrá, jak s ní zacházet, a kterak si ji upravit tak, aby byla pro náš organismus maximálně blahodárná. Následně nás terapeut seznámí s aquahealingem. Dozvíme se, jak probíhá terapie ve vodě a pro koho je vhodná. 

14 Rozchodnice růžová
Přírodní elixír proti stresu

18 Atopický ekzém
Holistický návod na vyléčení zdravotního problému, jenž trápí čím dál tím více jedinců. Zjistíme, které potraviny je nevhodné přijímat během léčby a naopak které by v našem jídelníčku chybět rozhodně neměly. Plus extra zdravé recepty a tipy.

26 Poradna odborníka
Na vaše dotazy odpovídá Mgr. Margit Slimáková, Ph.D.

28 Třešně 
Pochutnejte si na sladkém zdraví

30 Přírodní ochrana proti hmyzu
Návody i recepty na přírodní repelenty s využitím bylin či éterických olejů. Namíchejte si nejen směs proti klíšťatům, ale třeba i sprej proti vosám nebo repelent pro vaše čtyřnohé mazlíky.

34 Karbinec evropský
Bylina pro zvýšenou činnost štítné žlázy

36 Konopí
Další díl seriálu o bylině 21. století

40 Výroba přírodní kosmetiky
Levandule lékařská

42 Kalendář Bylinky revue
V červnu posilujeme tenké střevo

44 Schüslerovy tkáňové soli
Dvanáct základních minerálních složek lidského těla

48 Léčba zvířat
Není třeba utíkat s každým běžným problémem k veterináři. Mnohé neduhy domácích mazlíčků můžeme zvládnout doma pouze s přírodními prostředky. Poradíme vám, jak na nachlazení, kašel, potíže s trávením či nemocné oči.

52 Vitamínová abeceda
Vitamín T

54 Minerály
Jód pod drobnohledem

56 Čokoláda
Zdravé mlsání a spousta chutných tipů

60 Recepty
Květinová kuchařka

70 Nebezpečné potraviny
Jsou běžně k dostání, kupujeme je a u některých jsme dokonce přesvědčeni, že děláme pro své zdraví to nejlepší. Přitom opak je pravdou. Přinášíme seznam deseti potravin, kterým bychom se dozajista měli vyhýbat.

72 Plané rostliny
Třetí díl seriálu o tom, co vše je možné z venkovních rostlin zpracovat a sníst

76 Zaměřeno na ženy
Byliny speciálně určené pro dámy

78 Zaměřeno na muže
Byliny, které patří do rukou výhradně pánům

81 Kuzu
Přírodní prostředek hojně využívaný v tradiční čínské medicíně

82 Tibetské mísy
Jejich zvuk omámí, ale dokáže i uzdravovat. Tradiční tibetské mísy dokáží vyléčit mnohá onemocnění, eliminovat stres a správně vyladit psychiku. Jejich vibrace mají mnoho terapeutických účinků. Také se dozvíte, jak s nimi správně pracovat. 

86 Neem
Poznejte širokospektré antibiotikum, které zároveň i zvyšuje obranyschopnost těla

88 Svatojánský sběr bylin
Na svátek svatého Jana je noc tajemná a plná kouzel. Říká se, že i byliny nasbírané právě v tuto noc mají mnohem silnější účinky než kdykoliv jindy. Odbornice prozradí i to, jak je to se svatojánským třezalkovým olejem.

90 Cyklický horoskop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: