Bylinky revue 7/2018 ZDRAVÉ A OSVĚŽUJÍCÍ BYLINKOVÉ ZMRZLINY

Kód: BR-07-2018
Neohodnoceno
Značka: Bylinky revue
119 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyšlo ve středu: 27. června 2018

Předplatné Bylinky revueStáhněte si digitální zde
Žádejte ve své trafice - seznam zde

 


 

Milí příznivci bylinek a přírodní medicíny,

s radostí vám oznamuji velkolepou novinu – vaše Bylinky revue jsou od tohoto čísla o celých šestnáct stran delší, větší a nabitější informacemi. Najdete zde tipy na pěstování bylinek, netradiční recepty, rady bylinářů i malou léčitelskou encyklopedii, která vám pomůže s mnoha zdravotními obtížemi. A aby těch radostných zpráv nebylo málo, přidám ještě jednu. Magazín Zdravé recepty je od nynějška již součástí Bylinek. Drtivá většina receptů je sestavena našimi experty a následně vlastními kuchaři uvařena v našem kulinářském studiu. Tedy už teď držíte ve svých rukou dva časopisy v jednom za naprosto bezkonkurenční cenu. Ta je pochopitelně o něco málo vyšší, ale jde o první posun ceny za celých osm let naší existence. I když pozor – pro předplatitele zůstává cena stále stejná!

S těmito změnami přichází i obrovský posun uvnitř našeho samotného magazínu. Máme tým skvělých odborníků, lékařů, výživových poradců i bylinářů. Ti všichni jsou tu pro vás nejen proto, aby vám měsíc co měsíc dávali ze sebe to nejlepší na stránkách Bylinky revue, ale můžete jim napsat i k nám do redakce nebo na facebookové stránky, a vždy vám rádi odpoví a poradí. Věřím, že s novými Bylinky revue budete maximálně spokojeni.

Rozhodně vás musím také upozornit na spoustu skvostů, které se v tomto čísle objevily. Třeba bylinkové zmrzliny – zaženou únavu, zbaví vás vyčerpání, a pokud budete šetřit cukrem, můžete jich sníst, kolik chcete, a na vaší postavě se rozhodně nepodepíší. Začněte se také dívat více kolem sebe – stromy, které jsou všude kolem nás, mohou být silnou vzpruhou pro naše zdraví. Poradíme, které části a jak můžete využít. Až budete chystat letní rebarborový koláč, nalistujte si stránku o téhle dobrotě. Věděli jste, že rebarbora umí dokonale upravit trávení?

Tedy krásné čtení, horké léto a hodně odpočinku vám přeje za redakci Monika Poledníková

 


Obsah Bylinky revue 7/2018