Předplatné Rady a recepty Moravské Babičky Roční předplatné knížek Rady a recepty Moravské Babičky, během roku dostanete 4 čísla.

Kód: BABI-PREDPLATNE
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma 476 Kč –6 %
BABI 2020 01 titulka
476 Kč –6 % 449 Kč
Skladem (> 5 ks)

babi newLéčivé stromy najdete na své zahradě, v lese, na loukách či polních cestách, ale také v parcích nebo na hřbitovech. Toto jedinečné číslo, jarní vydání Moravské Babičky, vám přináší pohled na 21 nejběžnějších stromů rostoucích u nás a jejich využití pro domácí léčení nebo použití v kuchyni. Najdete zde tradiční recepty našich babiček i moderní vychytávky. Plus 15 moravských lahůdek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

banner babi 1-20

 

Vážení a milí,

léčivé stromy najdete ve své zahradě, v lese, na loukách či polních cestách, ale také v parcích nebo i na hřbitovech. Jarní vydání Moravské Babičky vám přináší pohled na 21 nejběžnějších stromů rostoucích u nás a jejich využití pro domácí léčení nebo použití v kuchyni. Najdete zde tradiční recepty našich babiček i moderní vychytávky.

Pochutnejte si na tradičních i moderních dobrotách z Moravy a vyzkoušejte některé z našich 15 receptů uvařených v kuchyni Bylinky revue.

Za redakci Moravské Babičky vám přeji krásné a prosluněné jaro.

Aleš Vodička, vydavatel.


Babičky jsou kouzelné a jejich moudré rady k nezaplacení.

Věříme, že jsou babičky kouzelné a rádi vám jednu přinášíme. Osmdesátiletou babičku z Moravy, krásnou ženu ošlehanou životem s nádhernými vráskami v obličeji, ale hlavně velikou bylinkovou kouzelnici, která každého vede k lásce k přírodě a učí, na co se jaká bylinka používá. Jen díky ní víme, že opravdu na každý neduh existuje bylinka a že nejlepší medicínou v životě je víra v sebe sama a láska, jež je podstatou všeho a odpovědí na vše. Poznejte s námi Rady a recepty Moravské Babičky, její životní nadhled a moudra.

Píšeme poctivě a s láskou.

Bylinková apatyka našich babiček
Letní apatyka našich babiček
Přírodní pomocníci našich babiček, aneb ať vás nedostanou
Léčivé poklady našich babiček
Vánoční vůně našich babiček

Kompletní ročník 2019 zde: Babička v dárkovém balení

Vychází 4x za rok, nová knížka na každé roční období

phone-BABI