Šaman 1/2018

Kód: SAMAN-01-2018
99 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

V prvním novoročním vydání magazínu Šaman se již tradičně zaměříme na alternativní způsoby léčení a inspirujeme se z moudrosti dávných kultur. Dozvíte se, jak zatočit s virózami pomocí homeopatie a představíme vám rapé – zázračnou medicínu z Jižní Ameriky. Po vánočním shonu jistě oceníte relaxační imaginace. Uvnitř čísla navíc najdete unikátní rozhovor s kolumbijským indiánem a vyprávění o indické astrologii.

 

Obsah ŠAMAN 1/2018 

10 Léčivé imaginace, které vás pohladí po duši
Jak uvolnit tělo i mysl prostřednictvím fantazie?

14 Krása v rytmu ájurvédy – poslední díl seriálu
Ájurvéda je komplexní věda, jejíž součástí je mimo jiné i péče o tělo a krásu. V závěrečném díle seriálu si představíme pečující i omlazující procedury.

20 Dějinami za poznáním astrologie: Indie
Jedinečné vyprávění cestovatele Miloše Matuly o tajích astrologie ze všech koutů světa. Tentokrát navštívíme starou Indii.

28 Zázračná homeopatie: Jak na kašel a horečku?
Zatočte se zimními virózami díky homeopatii – přírodní a velmi účinné léčebné metodě.

32 Magické houbičky, jak je (možná) neznáte
Představíme vám jedenáct zajímavých faktů, které jste o lysohlávkách doposud nevěděli.

40 Tajemství minulých životů
Napadlo vás někdy, kým jste byli v minulém životě? Pak rozhodně nepřehlédněte tento článek.

44 Léčení pomocí rapé: přírodní medicíny z Jižní Ameriky
Přírodní medicína z Jižní Ameriky slouží již po tisíciletí původním obyvatelům jako způsob léčení těla, mysli i duše. Na jakých principech funguje?

50 Slovanští bohové s ilustrací: Rod
Jedni ho považují za stvořitele univerza, praotce všech bohů, druzí za okrajového bůžka svázaného s plodností a osudem. Jaký je slovanský bůh Rod?

52 Jak vám mohou pomoci ušní a tělové svíce?
Používání ušních a tělových svící je součástí přírodní léčby, která pramení z pradávné historie. Dostanete i spoustu rad i tipů, díky kterým budete moci tuto terapii využít co nejefektivněji.

62 Rozhovor s kolumbijským indiánem z kmene Arhuacos
Neznámé duchovní tradice, staletá poselství, doteky antropologie. Zajímá vás něco z toho? Pak se s námi vydejte na cestu poznání rituálů dodnes vzdálených a nedostupných evropskému vědomí.

68 Je jméno naším osudem?
Jste spokojeni se svým jménem? A zamysleli jste se někdy nad tím, jak moc může ovlivňovat váš život? Tento článek vám prozradí víc.


74 Zatočte s bolestmi pomocí akupresury
Tradiční čínská léčebná metoda, která se dnes těší velké oblibě také v západním světě, může pomoci i vám. Ukážeme vám, jak na to.

78 Psí horoskop
První ze speciálních tematických horoskopů bude věnován nejvěrnějšímu příteli člověka. Co o vašem psím miláčkovi vypovídá jeho datum narození?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: