Šaman 10/2017

Kód: SAMAN-10-2017
99 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zimní vydání magazínu Šaman srší rozmanitostí témat a určitě si tak každý z vás přijde na své. Budete moci dokonale uvolnit své tělo i mysl prostřednictvím relaxačních imaginací a pro tuto příležitost jsme pro vás připravili šamanovu meditační hudbu, kterou si můžete přehrát na našem webu.

Zaměříme se také na city, které výrazně ovlivňují naše každodenní jednání a prožívání. Občas se v nich však lehce ztrácíme, a proto si v článku na konkrétních případech vysvětlíme, jak přesně city fungují a jaké procesy v lidském těle ovlivňují – možná pak lépe porozumíte nejenom citům, ale i sami sobě.

Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, určitě oceníte povzbuzení smyslů, a to v podobě aromaterapie, díky které budete moci provonět celý váš byt a vyrobit si například domácí parfém. Nepřehlédněte ani rozhovor s profesorem filosofie, který zkoumá LSD a nabízí unikátní odpovědi na nejsložitější filosofické otázky a pokud jste obdivovateli moudrosti dávných Indiánů, pak nalistujte články o léčitelském kmenu Huichol nebo principech indiánské astrologie.

Věřím, že se vám bude toto zajímavými tématy nabité číslo líbit a za celou redakci vám přeji krásné počtení i příjemné prožití zimy a vánočních svátků.

Michala Bohuslavová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: