Šaman 2/2018 LÉČIVÁ PSYCHOTERAPIE S INTUITIVNÍ MASÁŽÍ

Kód: SAMAN-02-2018
99 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ani se nestačím divit tomu, jak rychle letošní zima utekla. Rtuť teploměru se pozvolným tempem šplhá nahoru a zpoza šedivých mraků vídáme čím dál častěji sluneční paprsky. Jaro je téměř za dveřmi a s ním přichází i jarně laděné vydání magazínu Šaman. Nemůžete-li se stejně jako já dočkat, až všechno kolem začne zelenat, kvést a vonět, jistě vás potěší články o energii a symbolice květin, tajemném světě vůní a květinový horoskop. Nepřehlédněte ani rozhovor s včelařem, jenž kombinuje poctivý tyrolský med s nejčistším konopným esenciálním olejem ze švýcarských Alp. Pokud cítíte, že vás zimní období psychicky zmohlo, dopřejte si relaxaci pomocí imaginací, popřípadě nalistujte článek o intuitivních masážích spojených s psychoterapií. A rozhodně si nenechte ujít mysticky zaměřený text porovnávající meditaci a látky měnící vědomí.

Ať už patříte mezi obdivovatele dávných kultur a tradic, příznivce alternativní medicíny, nebo prostě jen rádi přemýšlíte nad netradičními tématy, věřím, že si v novém vydání našeho magazínu opět přijdete na své. Za celou redakci vám přeji krásné počtení!

Michala Bohuslavová

 


Obsah ŠAMAN 2/2018 - knížka 15

8 Jóga pro každý den

První díl nového seriálu, v němž vám postupně představíme jednotlivé jógové pozice, jejichž účinek má blahodárný vliv na zdraví fyzické i psychické.

10 Homeopatie: Víte, k jakému konstitučnímu typu patříte?

Homeopatie údajně pomáhá jak s akutními nemocemi, tak v případě dlouhotrvajících chronických problémů. Zjistěte, k jakému typu patříte, a podle toho poznejte ten nejvhodnější lék.

18 Léčivé imaginace, které vás pohladí po duši
Jak uvolnit tělo a mysl pomocí fantazie? Tentokrát se vydáme na cestu po pláži a zaměříme se na denní relaxaci.

22 Slovanští bohové s ilustrací: Morana
Znáte příběh Morany? Tato mocná bohyně zimy a smrti, ale také strážkyně odpočinku a pořádku měla v panteonu slovanských božstev významné postavení. 

24 Nemoci vycházejí z emocí
Psychosomatika je dnes velmi diskutovaným tématem. Co o našem zdravotním stavu vypovídá stav našeho nitra?

30 Dějinami za poznáním astrologie: Čína
V pokračování oblíbeného seriálu nás cestovatel Miloš Matula zasvětí do tajů čínské astrologie.

38 Co mají společného meditace a látky měnící vědomí
Zamysleli jste se někdy nad vztahem meditace a enteogenů nebo nad tím, proč lidé, kteří mají rádi psychedelické látky, mají zpravidla rádi i meditaci?

46 Blahodárné účinky intuitivní masáže s terapií
Když se vyčistí duše a uvolní tělo aneb Jaké to je, když se skloubí hluboký relaxační účinek masáže s psychoterapií.

50 Poznejte mocnou i léčivou sílu květin
Květiny jsou ztělesněním krásy a živoucí energie. Přečtěte si, jaké dary v sobě ukrývají a buďte přírodě zase o něco blíž.

58 Rozhovor (nejen) o regresní terapii
Regresní terapeutka a spisovatelka Ester Davidová vypráví o tom, jaká byla její cesta k této formě terapie a psaní knih.

62 Tajemný svět vůní
Začtěte se do poutavého vyprávění o vůních, historii parfumérství i dnešních tradicích.

70 Seznamte se s konopným včelařem z Tyrolska

Rozhovor s Ferdinandem Schotem, který žije v tyrolských Alpách, kde vyrábí lahodné Cannabee – kombinaci toho nejlepšího tyrolského medu a nejlepšího konopného esenciálního oleje.

78 Květinový horoskop
Každá květina či rostlina reprezentuje jinou energii, styl a měsíční znamení horoskopu. A právě podle povahových vlastností lidí se dá určit, jaká květina nás vystihuje a nejlépe nám sedí.  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: