Šaman 2/2019

Kód: SAMAN-02-2019
Neohodnoceno
Značka: Bylinky revue
119 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miluji motýly. Nejen proto, že jsou symbolem znovuzrození a proměny, nýbrž také proto, že věřím v efekt motýlích křídel, při němž i drobná změna může mít v našem životě dalekosáhlé důsledky. Dokonce i samotný Mahátma Gándhí kdysi řekl: 

 „Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.“

Takovýmto výrokem chtěl říci, že my sami máme být ostatním příkladem a svými skutky tak inspirovat okolí. Dle mého názoru, nejkrásnější věcí, jíž můžeme změnit svět, je laskavost a pozornost vůči druhým. Věřím, že právě ona laskavost může být mnohem účinnější, než si myslíme. Pokud totiž děláme něco smysluplného a s láskou pro druhé, vyvolává to i v nás pozitivní emoce a naše mysl je pak přirozeně harmoničtější a vyrovnanější. Nikdy sice nevíte, zda semínko dopadne na úrodnou půdu, ale za zkoušku nic nedáte, a věřím, že i takové malé semínko radosti může vyklíčit v něco většího. A život přece je o malých radostech plných pozorností a laskavostí. Třeba úsměv – nestojí nás nic, ale mnoha lidem může zpříjemnit den. Něžné objetí milovaného člověka pak kolikrát vydá za tisíc vyřčených slov.

Přeji vám dny plné laskavých úsměvů a hřejivých objetí a budu ráda, když vám nový Šaman magazín bude skvělým společníkem.

S láskou

Dita Oškerová