Šaman 3/2017

Kód: SAMAN-03-2017
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magazíny Šaman jsou knížky (nejen) o léčitelství, k dostání v prodejnách tisku a na internetu. 8. číslo vyjde 31. 3. 2017 a dále KAŽDÝ MĚSÍC, předplatné objednejte ještě dnes zde!

Věříte na minulé životy? Když mi můj syn ve třech letech vyprávěl o tom, jak ho před narozením kousla moucha a on zemřel, myslela jsem si něco o dětských báchorkách. Přesto jsem se s ním snažila na toto téma vést vážnou debatu. Rozpovídal se a používal slova, která jsem od něj nikdy předtím neslyšela. Také mu brzy jako zázrakem zmizela fobie z hmyzu, kterou do té doby trpěl. Náhoda? Kdo ví. Faktem však zůstává, že můj příběh není ojedinělý. Mnoho dětí si pamatuje to, co ,,kdysi dávno'' prožily. Přečtěte si článek Minulé životy na straně 58 a udělejte si názor sami.

O malých dětech pojednává i článek Duše miminka na straně 68, kde se snažíme zodpovědět otázku, zda je možní porozumět miminkovské duši. Dále vás v textu Jarní kouzla pro lásku i štěstí začínajícím na straně 34 seznámíme s magickými symboly jara. A pokud si budete vypisovat poznámky z článků, dávejte dobrý pozor na svůj rukopis. Lze z něj vyčíst víc, než si možná myslíte. Poodkryjte s námi tajemství grafologie na straně 38. Představíme vám i rapé - šamanský přípravek z drcených léčivých bylin. Okoukněte jej na straně 8. A rozhodně se nezapomeňte podívat na stranu 52, kde léčitel Miroslav Musil odpovídá na vaše dotazy v Poradně odborníka. Možná tam najdete i ten svůj.


Kouzelný začátek jara přeje za redakci 
Monika Poledníková