Šaman 4/2018 BUĎTE ŠŤASTNÍ JAKO BUDDHA

Kód: SAMAN-04-2018
99 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milé šamanky a milí šamani,

pevně věřím, že jste si užili krásné jarní počasí a načerpali energii ze slunce i přírody, která je v tomto období obzvláště obohacující, léčivá a inspirativní. I já a celý redakční tým jsme chodili pravidelně sbírat podněty do probouzejících se lesů a výsledkem našeho rozjímání je nové vydání magazínu Šaman. Najdete v něm celou řadu rozmanitých témat, která vás určitě zaujmou, ať už toužíte relaxovat, meditovat, objevovat, poznávat nebo se jen snažíte hlouběji porozumět sami sobě, druhým, světu.


Připravili jsme pro vás například inspirativní články z oblasti alternativní medicíny – budeme mluvit o lymfatických masážích nebo o změně vědomí po přechodu na pránickou výživu. Zaměřili jsme se také na to, jak dlouhodobě pečovat o maximální soulad mezi tělem a duší. Na toto téma vám prostřednictvím rozhovoru povypráví dlouholetá jogínka a lektorka Kundaliní jógy Nikol Kolzáková. Zamyslíme se také nad tím, do jaké míry může meditace léčit depresi, strach a úzkost. A pokud by vás zajímala spirituálnější témata, pak rozhodně nepřehlédněte článek o místech síly, ve kterém vás pozveme na exkurzi k záhadným pyramidám do Bosny a Hercegoviny.

Věřím, že se pro vás toto číslo magazínu Šaman (a všechna ostatní) bude moudrým průvodcem na cestě k nalezení životní rovnováhy, štěstí i poznání.

Za celou redakci vám přeji příjemné počtení a pohodově strávené léto.
Michala Bohuslavová

 


Obsah ŠAMAN 4/2018 - knížka 17

Rozprouděte svou lymfu prostřednictvím masáží
Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému, jenž odvádí z těla škodliviny. V článku se zaměříme na lymfatické masáže, které se mohou stát účinnou prevencí mnoha lehkých, ale i závažnějších zdravotních potíží.

Nemoci pocházejí z emocí
Trápí vás problémy se štítnou žlázou nebo časté bolesti žaludku, zubů či svalů? V pokračování oblíbeného seriálu vám prozradíme, co může být příčinou těchto problémů a jak si můžete sami snadno a rychle pomoci.

Rozhovor: Nebojte se Kundaliní jógy
Začtěte se do unikátního rozhovoru s jogínkou, lektorkou, masérkou a terapeutkou Nikol Kolzákovou, která má s cvičením Kundaliní jógy bohaté zkušenosti a dokázala pro ni nadchnout již mnoho svých klientů.

Od strachu k lásce
O lásce se mnoho píše i mluví, téma strachu je však stále do jisté míry tabu, přestože je u většiny lidí hlavním zdrojem motivace jejich konání. V článku se zamyslíme nad tím, jak naplnit svůj život láskou a nenechat se ovládat strachem.

Objevte kouzlo léčivých imaginací
Uvolněte tělo i mysl prostřednictvím fantazie. Tentokrát se zaměříme na Ochranné světlo, které vás zbaví starostí, obav i negativních myšlenek. Druhá z imaginací nese název Zlatý déšť energie a dodá vašemu tělu energii a vitalitu.

Pránická výživa a změny vědomí po přechodu
Prána je často diskutovaným fenoménem dnešní doby. O duchovním povznesení, čisté a jasné mysli i posílení intuice po přechodu na pránickou výživu vypráví Lenka Clara, jež má v tomto směru dlouholeté zkušenosti.

Deprese a meditace – účinný lék na náš smutek?
Deprese patří podle Světové zdravotnické organizace k nejrozšířenějším onemocněním dnešní společnosti. Naštěstí existují přírodní a přirozené možnosti, jak se deprese, smutku i úzkosti zbavit – a právě meditace je jednou z nich.

Těhotenství: (Znovu)narození matky a dítěte
Ženy bývají v průběhu těhotenství zahrnuty nepřeberným množstvím informací zvenčí – o jeho průběhu, rizicích i komplikacích. Co však těhotenství přináší, je-li žena v maximální možné míře propojena se svým tělem a intuicí?

Místa síly aneb Po stopách předků: Bosna a Hercegovina
Vydejte se na exkurzi do údolí pyramid nacházejícího se poblíž bosenského městečka Visoko.

Slovanští bohové s ilustrací: Perun
Seznamte se s hromovládným Perunem, jenž je nejmocnějším a nejpřísnějším bohem slovanského panteonu.

Dějinami za poznáním astrologie
V pátém díle seriálu cestovatele Miloše Matuly se vydáme ke kořenům starého Egypta. Představíme vám hvězdu Sirius i dechberoucí Hathořin chrám.

Stromoskop: Horoskop podle stromů
Věděli jste, že podle keltského horoskopu každému z měsíčních znamení náleží jeden druh stromu? Zjistěte, jaký je ten váš a získejte podrobnou charakteristiku své osobnosti, od které se odvíjí cesta životem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: