Šaman 6/2018 Vánoční Šaman, vychází 30.10.2018

Kód: SAMAN-06-2018
99 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podzim se s námi pomalu, ale jistě loučí a brzy nastane nádherný adventní čas, na který se mnoho z nás těší. Nevím, jak vy, ale já toto období miluji už jen pro jeho kouzelnou atmosféru, jež je plná hřejivých vůní, sváteční pohody a vánočních tradic.

Přeji vám, abyste si tyto nádherné dny užili a vychutnali si je plnými doušky, a to nejlépe s těmi, které máte rádi.

Budu šťastná, když vám k oné magické atmosféře přispěje také nové vydání Šamana, jež je provoněné omamnou vůní tradičních vánočních bylinek a koření a plné úžasných článků, které vás příjemně naladí.

 

Ráda a z celého srdce bych vám chtěla za naši redakci popřát krásné a nezapomenutelné Vánoce, prožité v kruhu vašich nejbližších, a doufám, že budou vaše svátky plné lásky, která je všude kolem nás.

S láskou, Dita Oškerová

___

Obsah

 

12 Léčivé imaginace, které vás pohladí po duši

Tentokrát spolu navštívíme nádhernou Knihovnu plnou symbolů a poté si půjdeme najít Čtyřlístek pro štěstí. Obě imaginace otevírají naše srdce a příznivě působí na náš psychický stav.

 

18 Tajemství vůní léčivých bylinek

Už naše babičky velmi dobře věděly, jak velkou mají vonné dýmy moc, a pravidelně s nimi proto pracovaly. Výborně znaly účinky nejrůznějších bylinek a přesně věděly, kdy a na co kterou použít.

 

24 Vánoční kouzelné bylinky a koření

Vychutnejte si s námi vůni koření a bylinek, které vám zpříjemní nadcházející vánoční svátky a dodají vám spoustu hřejivé energie.

 

42 Léčivá síla muder

Poznejte sílu léčivých muder, se kterými jednoduše dosáhnete nádherného pocitu uvolnění. Do vašeho těla i duše přinesou mudry blahodárný klid a harmonii. Objevte s námi jejich moc, naučte se je používat a užijte si svoji chvilku odpočinku, kdykoli a kdekoli budete potřebovat.

 

56 Nemoci pocházejí z emocí

V pokračování oblíbeného seriálu se zaměříme na ruce, ramena, nohy a mnoho dalšího. Prozradíme, co může být příčinou problémů s těmito částmi těla, a naučíme se, jak si snadno a rychle pomoci.

 

62 Ho´oponopono – útěcha naší duše 

Vydejte se spolu s námi na cestu hledání vlastního Já pomocí staré havajské techniky Ho´oponopono, která vašemu životu dodá nový směr i pochopení a pomůže vám nalézt vaše skutečné Já.

 

68 Skořice, koření všech věků

Již v dobách minulých byla skořice považována za zázračnou rostlinu, její hodnota byla dokonce vyvažována zlatem. Lidé ji pro její účinky a lahodnou chuť používají už po celá staletí, a to jak v kuchyni, tak v léčitelství.

 

76 Slovanští bohové s ilustrací: Svantovít

Svantovít je bohem jižní, polední strany a pánem nebes, světla a ohně. Je jedním z bohů, k němuž nepatří žádná bohyně. Je to samotářský bůh.

 

78 Putování Mayskou Střední Amerikou – El Salvador

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: