Zdravé recepty 9/2017

Kód: SP-09-2017
Neohodnoceno
37 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyjde v pátek: 1. září 2017

 

Předplatné Bylinky revueStáhněte si digitální zde
Žádejte ve své trafice - seznam zde

 

Herbář 11/2015, listopad, nepečené cukroví

Svačiny pro děti do školy jsou noční můrou každého rodiče. Dejme tomu, že první zářijový týden jsme ještě schopni vyvážené a plnohodnotné jídlo vymyslet, ale co dál? Rozhodli jsme se proto, že vás inspirujeme netradičními, ale přitom snadnými a rychlými recepty, které vaši potomci jistě ocení. Při té příležitosti vzešel na redakční poradě dotaz, zda by bylo možné připravit něco i pro nás dospělé. Přeci jen v práci trávíme podstatnou část dne a menší svačina jistě neuškodí. Ba právě naopak. Přijměte tedy i várku dobrot, jež vám pomohou lépe zvládnout pracovní den, abyste se cítili lépe.

Výživový poradci mi nicméně jistě dají za pravdu, že nejdůležitějším jídlem dne je snídaně, a proto jsme v tomto čísle přichystali i návod na přípravu vyváženého prvního jídla dne – z osmi energií nabitých surovin si sami sestavte vlastní snídani dle chuti.

Kdyby vám pak přeci jen na konci pracovního dne docházela energie a cítili jste se unavení, připravte si dle našich receptur polévky, jež vás nabijí a udělají vám dobře na duši. Dlouhodobou únavu pak může zahnat i lehká očista, tudíž i celodenní jídelníček pro tento účel naleznete uvnitř magazínu Zdravé recepty.

V přípravě je v tento čas rovněž další číslo Zdravých receptů, v němž si posvítíme na léčiva z kuchyně. Máme je doma všichni, tak proč je nevyužít, abychom se cítili dobře? Slibujeme, že vás dostaneme do formy!

Příjemné čtení, dobré pochutnání a úspěšný krok do nového školního roku

přeje za redakci Monika Poledníková

 

Obsah Zdravé recepty 9/2017

Doporučujeme

6 Zdravé svačinky

Tápete, co připravit dětem do školy ke svačině, aby jim jídlo chutnalo a zároveň mělo kvalitní výživovou hodnotu? Následující stránky vám přinesou dostatek inspirace pro příští dny.

10 Z kuchyně Zdravých receptů

Exkluzivně pro náš magazín se v kuchyni sešli profesionální kuchařky, nadšenci do zdravého stravování a fotograf. Jídla, která jim vznikla pod rukama, si rozhodně zaslouží pozornost. Ochutnejte také!

Obsah

8 Rychlé svačiny do práce

Je libo salát s kuskusem, tofu pěnu nebo vegetariánskou tortilu? Ručíme vám za to, že si pochutnáte.

18 Zdravá vegetariánská snídaně

Složte si kvalitní první jídlo dne z osmi nutričně hodnotných surovin, které vám představujeme na této dvoustraně.

20 Polévkování

Léto se blíží ke svému konci, a tak jsme pro vás přichystali polévky, jež zaženou únavu a dodají energii.

22 Zdravý jídelníček na celý den

Odlehčené menu nejen pro podzimní očistu. Vyzkoušejte a sami uvidíte, že se po těchto lehkých jídlech budete cítit mnohem lépe.

24 Menu z jedné suroviny

Na tradiční hrách se v kuchyni často zapomíná. Což je škoda – stěží budete hledat výživnější potravinu plnou bílkovin. Pojďme ji trošku „oprášit“.

26 S vařečkou kolem světa: Polsko

Naši polští sousedé mají rádi hustá a vydatná jídla. Chcete něco z nich okusit?

28 Recepty našich prababiček

Užijte si návrat v čase o nějaký ten rok zpátky. Připravujeme pro vás jídla, na která se neprávem zapomnělo.

30 Hřešíme zdravě

Mlsat lze i zdravě, aniž by na to naše figura doplácela kilogramy navíc. Dejte si fitness lahůdky, jež vám rozhodně neublíží.

32 Netradiční nápoje

Drinky, které voní babím létem – a navíc jsou zdravé. Ručíme vám za to, že si pochutnáte.

34 Co jste ještě neochutnali

Luštěninový salát se zeleninou připravíte poměrně rychle a můžete si jej dát například jako plnohodnotný oběd nebo lehkou večeři.