Kyvadlo zelenorůžové

Kód: KYVADLO-022-BR
Neohodnoceno
Značka: Bylinky revue
449 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste napojení na vaše vyšší JÁ?

Limitovaná edice skleněných kyvadel z vinutek, 100% originál a hand made

Nechali jsme vyrobit skleněná kyvadla z vinutek, protože na rozdíl od kamenů a kovů na sebe nenabalují negativní energii. Každé kyvadlo je originál a můžete si být jistí, že takové jaké budete mít vy, nebude mít už nikdo jiný. Při výběru prosím poslouchejte svoji vlastní intuici, ta vám přesně řekne, které kyvadlo je určeno právě vám.
Když se s kyvadlem naučíte komunikovat stane se vaším dobrým přítelem a zodpoví vám odpovědi na všechny vaše otázky.


Co je to kyvadlo?

Je to cokoliv, co dokáže dostatečně jemně reagovat na každý sebemenší pohyb ruky a dokáže nám odpovědi zobrazit formou pohybové energie. Ptáte se a kyvadlo vám odpovídá ANO či NE. Je to jako s někým mluvit.

 

Práce s kyvadlem

V první řadě je nutné chápat práci s kyvadlem jako dlouhodobou cestu.

Při práci s kyvadlem si prosím zachovejte čisté srdce. Nesnažte se ovlivňovat nikoho na jeho vlastní cestě, neboť tyto kroky jsou většinou krátkozraké a velmi rychle se vrátí na místo zrodu.

Kyvadlu je nutno pokládat jednoznačné otázky, na které je jednoznačná odpověď.

Před zahájením hledání odpovědí je nutné požádat kyvadlo o definování odpovědi „Ano“ a „Ne“ a poprosit o napojení na vaše Vyšší JÁ. Položte jednu otázku s jednoznačnou odpovědí „Ano“ a druhou otázku s jednoznačnou odpovědí „Ne“. Nejlepší je položit své vlastní jméno. Jmenuji se tak a tak a říct správně jméno a pak špatné, aby jste věděli jak kyvadlo reaguje na ano a ne.

Většinou Ano dělá rovnou čáru a Ne se točí do kolečka.


Upozornění: Není určeno dětem do 3 let věku.