Tělové svíce tmavě modré Limitovaná edice. Ruční práce, ČR.

Kód: 80
Neohodnoceno
Značka: Bylinky revue
299 Kč –33 %
Tělové svíce tmavě modré  Limitovaná edice. Ruční práce, ČR.
299 Kč –33 % 199 Kč
Skladem (1 ks)

Ponořte se do tajů léčivých tělových svící, kdy po náročném dni plného povinností a stresu si každý z nás zaslouží chvíli pro sebe. Právě tu chvíli, kdy jsme sami se sebou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modrá tělová svíce a její účinky:

Modrá tělová svíce uvolňuje a zklidňuje, přináší klid, ztišení a zpomalení. Tlumí zánětlivé procesy, alergie, zlepšuje spánek. Tmavě modrá barva je spojována se šestou čakrou což je čelní čakra. Tato čakra se spojuje s intuicí a duchovními sílami jednotlivce. Nedostatečná funkce vede k odmítání duchovna a esoterična.

Návod k použití tělových svící

Ideální poloha těla je vleže, ve vodorovné poloze v některých případech je možno i v sedě. Připravte si sklenici s vodou na uhašení svíčky. Tělovou svíci zapalte na horním konci a spodní konec přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíce odhoří do 2/3, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě. Nedopalek zabalte do novin nebo papíru a vyhoďte hned, nejlépe přímo do odpadu mimo dům, aby jste si energii, kterou jste si pomocí svíce vytáhly nenechávali v domě.

Balení obsahuje 5 tělových svící v plátěném pytlíčku.

Upozornění!?

Ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře! Nesmí je používat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku. 

Dále lidé s vysokým krevním tlakem a problémy se srdcem.