Akční cena předplatného Bylinky revue jen 799 Kč! Platí tento měsíc.

Ušní svíce žluté Limitovaná edice Šamazon. Ruční práce, ČR.

Kód: 75
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do tajů léčivých tělových svící, kdy po náročném dni plného povinností a stresu si každý z nás zaslouží chvíli pro sebe. Právě tu chvíli, kdy jsme sami se sebou. 

 

Ušní svíce a jejich účinky:

 

Napomáhají od bolesti hlavy, migrén, při chronických a akutních rýmách, při lehkých zánětech středního ucha, zánětech mandlí, při problémech s čichem. Pomáhají se zbavit hučení a tlaků v uších. A hlavně můžete pomoci ušních svící snížit stres nebo i některé psychické problémy. A v poslední řadě jsou velmi vhodné stejně jako tělové svíce jako součást relaxace.

Návod k použití ušních svící

 

Ideální poloha těla je vleže, kdy hlava je položená ve vodorovné poloze.

Připravte si sklenici s vodou na uhašení svíčky. Ušní svíci zapalte na horním konci a spodní konec zasuňte do ucha nebo přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíce odhoří do 2/3, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě. Nedopalek zabalte do novin nebo papíru a vyhoďte hned, nejlépe přímo do odpadu mimo dům, aby jste si energii, kterou jste si pomocí svíce vytáhly nenechávali v domě.

U ušních svících je lepší, když vám ji aplikuje druhá osoba.

 

Důležitá informace je, že ušní svíce se musí používat obě dvě naráz, aby nevzniknul nitroušní tlak v uších s tím, že první se začíná levým uchem a rozmezí mezi jednotlivými aplikacemi je cca 20 minut.

 

Balení obsahuje 6 ušních svící v plátěném pytlíčku.

 

Upozornění!?

 

Ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře!

Nesmí je používat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku.

Dále lidé s vysokým krevním tlakem a problémy se srdcem.