HAPPYSUN 3/2020

Kód: HS-0221
Výprodej
Značka: Bylinky revue
119 Kč
Skladem (>5 ks)

Nejlepší Happysun, co kdy vyšel

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁBAVA, DUŠE, TĚLO, VZDĚLÁVÁNÍ

- JÓGA VE TMĚ JAKO CESTA KE SVĚTLU
- TAROT, MYSTICKÁ MAPA NAŠÍ DUŠE
- WIM HOF A JEHO METODA
- ALEISTER CROWLEY DÉMON, MÁG, ŠÍLENEC
- ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH BUDDHY
- Co všechno je buddhismus?

Happysun 3/20 OBSAH:

- Aleister Crowley – démon, mág, šílenec
- Tarot – mystická mapa naší duše
- Buddhové Životní příběh Buddhy – z prince duchovním vůdcem Budhismus – cesta k dosažení vnitřního klidu
- Dalajláma – duchovní vůdce Tibetu
- Karma – co je to?
- Chcete být v pohodě? Meditujte!
- Fenomén jménem Barefoot
- Pořádně se nadechněte: dechová cvičení na každý den
- Jóga ve tmě jako cesta ke světlu
- Nastavte správně svůj energetický kotel
- Co je to Wim Hofova metoda a jak nám pomůže?
- Jak být šťastný i v těžké době

---

Tarot, mystická mapa naší duše
Pokud se člověk chce ponořit do proudu své představivosti, snít, meditovat nebo jen tak rozjímat, může si zvolit nejrůznější způsoby. Zklidňovat svoji duši i smysly v přírodě, naslouchat meditační hudbě, malovat obrazy… Nebo třeba nahlédnout do světa tarotu. Tarotu, který je bezednou studnicí moudrosti, kterou nasbírali naši předkové a soustředili do symbolických obrazů.

---

Aleister Crowley
DÉMON, MÁG A ŠÍLENEC
Crowley, který je duchovním autorem asi nejznámější verze tarotových karet, byl opravdu svébytná osobnost. Kdo se s ním potkal, určitě na něj nikdy nezapomněl, a názory na něj byly vskutku různé. Dodnes je považován za jednoho z největších mágů a mystiků v dějinách. Zároveň však se s jeho jménem pojí mnoho charakteristik, zdvořile řečeno, rozporuplných. Získal je už za svého života vlastním přičiněním a nepochybně mu to dělalo radost. Vskutku, málokterá osobnost na svoje okolí působila tak provokativně.

---

Životní příběh Buddhy
Z PRINCE DUCHOVNÍM VŮDCEM

---

Buddhismus
CESTA K DOSAŽENÍ VNITŘNÍHO KLIDU
V dnešní době, která se jaksi vytrhla z otěží, se většina z nás snaží najít pevný bod, místo pro naši mysl, na kterém bychom nalezli klid. Na kterém bychom mohli spočinout, pustit z hlavy smršť událostí, která se kolem nás odehrává, a nechat se unášet klidem a mírem, který je vždycky tak blahodárný – a v současné době dvojnásob. Jednou z možností, jak svoje nitro naplnit vnitřním mírem, je učení buddhismu.

---

KARMA – CO TO JE?
Buddha Jsi tím, čím jsi byl, a budeš tím, čím jsi teď. Karma je někdy vnímána jako náš osud, se kterým nemůžeme nic udělat, protože je předem dán. Buddhisté se na ni však dívají zcela opačně. Můžeme ji totiž do budoucna měnit svým současným chováním a tím si vytvořit takový život, jaký si přejeme a zasloužíme.

Všechno, co vykonáme, je součástí naší budoucí karmy. Každý náš čin je lístkem na stromu našeho budoucího života, nic nebude zapomenuto – ani dobré, ani špatné. Naše kroky v tomto životě poznamenají a předurčí naši cestu nejen v tom následujícím, ale i v dalších životech. Karma nezmizí a nenechá se oklamat, účinkuje stále a nepřebije ji ani smrt.

 Jak se budeme chovat ke světu, svému okolí, blízkým lidem i k sobě samému teď, v tomto životě, to se otiskne do naší duše. A tento obraz se vyvolá po dalším zrození a my vstoupíme do takového světa a takových vztahů k okolí i k sobě samému, které jsme si svým současným chováním vysloužili.

Pokud nám tento život nepřináší uspokojení a mír, je to důsledek našich předchozích činů. Není to utrpení shůry, není to trest boží, je to karma. Můžeme to změnit – můžeme nasměrovat svoje konání tak, abychom v příštích životech šli radostnější cestou.

---

Fenomén jménem Barefoot
Chůze naboso bývala kdysi naprosto běžnou záležitostí a nyní je opět v kurzu. Čím dál více lidí chodí, nebo dokonce běhá naboso a většina z nich si to nemůže vynachválit. Velký boom také zažívají barefoot boty, které mají být nejen zdraví prospěšné, ale také přirozené pro chůzi. Jak to s nimi vlastně je?

---

POŘÁDNĚ SE NADECHNĚTE
Dechová cvičení na každý den
Dýchání je pro nás takovou každodenní samozřejmostí a fyziologickou přirozeností, až mnohdy zapomínáme na jeho velký význam v oblasti psychického zdraví a psychické pohody. Nejednou si můžeme správným dechovým cvičením úžasně usnadnit život. Podívejme se společně na několik z těch, která lze praktikovat každý den!

---

Jóga ve tmě
JAKO CESTA KE SVĚTLU
Méně je někdy více a pod svícnem je největší tma - život je plný paradoxů. Jako paradox se může zdát i jóga ve tmě, přičemž v té největší temnotě objevíme nejzářivější světlo. V čem tedy tento překrásný paradox spočívá a jak se vlastně praktikuje? Pojďme se na to spolu podívat.

---

CO JE TO WIM HOFOVA METODA a jak nám pomůže?
Je všeobecně známo, že otužování podporuje imunitu a přirozenou obranyschopnost našeho organismu. Právě s touto myšlenkou se zřejmě otužilý Nizozemec Wim Hof, zvaný Iceman (neboli Ledový muž), dal do objevování a zkoumání toho, nakolik dokáže lidské tělo vzdorovat ledovým podmínkám a jak může takové extrémní otužování prospět celému našemu organismu. A tak vznikla Wim Hofova metoda, o které si dnes povíme…

---

COVID - MOC - MANIPULACE - PRAVDA - SVOBODA - LEŽ - STRACH - ŠTĚSTÍ - DŮVĚRA
Psycholog: Jak být šťastný i v těžké době
Každá doba s sebou nese výzvy a je na nás, jak se s nimi popereme. Některé z nich můžeme ovlivnit více, jiné méně, někdy je to virová epidemie, jindy třeba totalita. V osobní rovině problémy doma, v práci nebo se zdravím. Jak se mohu nejlépe vyrovnávat s každodenními výzvami?

---

WWW.MOJEBYLINKY.CZ
Tel.: +420 225 985 225
SMS: +420 605 202 115
happysun@send.cz
Bylinky revue, Rybná 14, P.O.Box 12, 11005

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: