HITHIT: Vyrobili jsme 150 Domácích bylinkáren a zájem je veliký, vyberte si odměnu.

Vážení a milí, vyrobili jsme 150 Domácích bylinkáren a zájem je veliký. Na další výrobu však potřebujeme vaší podporu. Najděte si svou odměnu a podpořte prosím další výrobu Domácí bylinkárny. Sdílejte, pošlete dál, kupte si odměnu!

>>> BEZ RIZIKA - Pokud do 21. prosince 2020 nevybereme celou cílovou částku, projekt zaniká a vám se ihned vrací peníze.
 
❤️ Od srdce vám děkujeme!
Za redakci Bylinek, Aleš Vodička

Jmenuji se Aleš Vodička a před 10 lety jsem založil firmu a stejnojmenný magazín Bylinky revue. Měl jsem tehdy zdravotní obtíže a najednou zjišťoval, jak je těžké vyskočit ze zajetých stereotypů. Změnit práci, jídlo i celý životní styl. Když jsem na sobě viděl, že to jde a bylo mi díky nalezení přírodní cesty lépe, uvědomil jsem si, že lidí podobných mě může být hodně. Cítím jako poslání, šířit informace o návratu k přírodě, chránit naší planetu a pomáhat dalším potřebným, kteří jsou třeba smutní nebo je něco bolí.

Letos na jaře při prvním lock downu bylo méně práce. Vnímal jsem to také jako nějáký vzkaz od planety, že bychom se měli k přírodě více navracet. Chtěl jsem nabídnout něco z lokálních bylin rostoucích v Čechách a na Moravě, co by zájemcům dlouhodobě pomáhalo a zároveň v přiložené knize přinést informace, jak se co užívá a jaké další přírodní recepty běžně zvládne každý.

Za pár let se knížky Bylinky revue staly oblíbeným zdrojem informací o domácím pěstování, léčení i zdravém vaření a získaly úctyhodný počet předplatitelů. To bych nedokázal bez kvalitní práce celé redakce a nadšení svých kolegů. Ano jsme trochu blázni. A také proto přicházíme nyní s Domácí bylinkárnou.

Výsledkem více než ročního vývoje, hledání a konzultací s odborníky je Domácí bylinkárna. Dárkové balení obsahující bylinné pomocníky z domácí produkce v nejvyšší kvalitě a krásnou knížku s radami.

Vyrobili jsme 150 vzorků a vidíme veliký zájem. Na výrobu dalších prosím potřebujeme vaší podporu. Dárkové balení Domácí bylinkárny je ideální dárek jak pro příznivce přírodní medicíny tak pro ty, kteří si cestu k přírodě ještě nenašli. Udělá vám radost.

---

Náš projekt je na crowdfundingovém portálu Hithit. Přispět můžete zakoupením některé z našich odměn. Při nesplnění cílové částky se peníze obratem vrací a projekt se nerealizuje. Naopak při splnění odesíláme odměny a vyrábíme Domácí bylinkárny.


banner BR1112

objednat