Akční cena předplatného Bylinky revue jen 799 Kč! Platí tento měsíc.

Chilli Cayenne Gold semena 10 ks

Kód: SPS703
Neohodnoceno
64 Kč
Skladem (3 ks)
Chilli Cayenne Gold je odrůda Cayenského pepře (Capsicum annuum). Plody jsou 5–12 cm vysoké, plné žluté barvy. Jsou extrémně pálivé. V našich klimatických podmínkách mohou být pálivější než Naga Jolokia. Jejich výhoda je právě v jejich přizpůsobivosti na ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chilli Cayenne Gold je odrůda Cayenského pepře (Capsicum annuum).

Plody jsou 5–12 cm vysoké, plné žluté barvy. Jsou extrémně pálivé. V našich klimatických podmínkách mohou být pálivější než Naga Jolokia. Jejich výhoda je právě v jejich přizpůsobivosti na naše podmínky, kdy lze využít jejich potenciál, a vypěstovat opravdu pálivé chilli skvělé chuti.

Pěstování: Výsev provádíme v únoru až březnu (pro pěstování venku) do propustného substrátu nebo na papír a necháme zapařit. Optimální teplota pro klíčení je kolem 28 °C. Vyšší teploty klíčení urychlují. Jakmile vyrostou dva pravé lístky, přesazujeme do humózní zeminy, posléze do volné půdy nebo do skleníků či fóliovníků. Při pěstování v květináči lze sázet i koncem června a na podzim, když teploty v noci spadávají pod 13 °C, přenést do bytu.

Vzhledem k extrémní pálivosti prodáváme pouze jako okrasné chilli!

Semena tropických rostlin vždy potřebují speciální podmínky ke klíčení. Před výsevem doporučujeme prostudovat další literaturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Semena zajímavých rostlin
Hmotnost: 0.01 kg