Tělové svíce oranžové Limitovaná edice. Ruční práce, ČR.

Kód: 83
Neohodnoceno
Značka: Bylinky revue
299 Kč
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do tajů léčivých tělových svící, kdy po náročném dni plného povinností a stresu si každý z nás zaslouží chvíli pro sebe. Právě tu chvíli, kdy jsme sami se sebou. 

Oranžová tělová svíce a její účinky:

Má hřejivé a oživující účinky a dodává energii především nervovému systému. Je velice důležitá pro přijímání a vizualizaci myšlenek. Posiluje optimismus, odvahu a sílu vůle. Pomáhá potlačit životní obavy a blokády. Dává pocit svobody a pomáhá se vymanit z pocitů omezování. Podporuje rozvíjení vědomí a rozhled, napomáhá lehčímu příjímání a zpracovávání myšlenek a idejí. Posiluje pozitivní myšlení a sebedůvěru. Oranžová svíce je také spojována s druhou čakrou,  někdy se též hovoří o sexuální čakře. Má na starosti emoce, mezilidské vztahy, sexuální energii a tvořivé síly. Zablokování v této čakře způsobuje sexuální chladnost a potlačování emocí.

Návod k použití tělových svící

Ideální poloha těla je vleže, ve vodorovné poloze v některých případech je možno i v sedě. Připravte si sklenici s vodou na uhašení svíčky. Tělovou svíci zapalte na horním konci a spodní konec přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíce odhoří do 2/3, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě. Nedopalek zabalte do novin nebo papíru a vyhoďte hned, nejlépe přímo do odpadu mimo dům, aby jste si energii, kterou jste si pomocí svíce vytáhly nenechávali v domě.

Balení obsahuje 5 tělových svící v plátěném pytlíčku.

Upozornění!?

Ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře!

Nesmí je používat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku.

Dále lidé s vysokým krevním tlakem a problémy se srdcem.