Tinktura Cholesterin 100ml
Kód: 12898Detailní popis produktu
Tento bylinný extrakt spojuje sílu čtyř tradičních bylin – sporýše lékařského, čekanky obecné, artyčoku a rdesna ptačího. Díky pečlivě zvolené kombinaci získává jedinečný charakter, který je doplněn o vitamin C přispívající k normální funkci imunitního systému a kyselinu citronovou pro svěží chuť.
Denní dávka (2 ml = 1 čajová lžička) obsahuje 166,7 mg bylinné směsi, 26,7 mg vitaminu C a 10 mg kyseliny citronové. Doporučené dávkování pro osoby od 12 let je 1 čajová lžička 3x denně. Extrakt lze užívat přímo nebo rozmíchaný ve 100 ml vody.
Výrobek je bez cukru a alkoholu. Není určen pro děti do 11 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování a uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření, při teplotě 15–25 °C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Slabý zákal není na závadu – jde o přirozenou vlastnost bylinného extraktu.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Tinktury |
---|---|
EAN: | 8594173740983 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.