Sudový květináč

Kód: 9905
2 899 Kč
Skladem (>5 ks)

Velký květináč dubový sud 110 litrů. Sudový květináč z Francie je vyroben z rozpůleného dubového vinného sudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento jedinečný květináč pochází přímo z Francie a je vyroben z poloviny pravého dubového vinného sudu. S objemem přibližně 110 litrů nabízí dostatek prostoru pro vaše květiny nebo bylinky. Autentický design dodá vašemu venkovnímu prostoru rustikální šarm a historický nádech. Každý kus je unikátní, s vlastními charakteristickými znaky a patinou, které vypovídají o jeho původním využití a historii. Tento stylový květináč je nejen praktický, ale také skvělým doplňkem, který přidá půvab a atmosféru každé zahradě nebo terase.

---

Tyto květináče nemají standardně ve dně odtokové díry, tím se dají použít i na odchyt dešťové vody, nebo jako stylová jezírka.

Ať už květináč budete využívat k jakýmkoliv účelům, doporučujeme ošetření bezbarvou lněnou fermeží (přírodním olejem), pokud již tímto olejem nebyl květináč ošetřen. Dřevo se tím nasákne, vynikne jeho krásná struktura a hlavně způsobem ošetření oddálíte jeho stárnutí a bude podstatně lépe snášet venkovní umístění. Nátěr z exteriéru opakujte jednou ročně z jara. U květináče do dna vytvořte několik odtokových děr v průměru zhruba 20 mm a dovnitř po všech stranách upevněte geo textilií (černou), až poté vložte drenáž a pak zeminu. Do květináče nevkládejte nepropustné igelity. Tímto byste dřevo odizolovali od vlhkosti a květináč by rychle vysychal a ztratil by svou pevnost. Květináč nepokládejte přímo na zem, ale podložte ho například plochými kameny, ať má odtoková voda prostor vytéct a odpařit se. Doufám, že tyto rady pro spokojené užívání zakoupených květináčů oceníte a bude Vám dlouho působit radost pohled na ně, případně jejich nový účel využití dle Vašich preferencí.

Doprava:

Osobní vyzvednutí zdarma. Možno vyzvednout osobně v našem Zahradnictví Pod okýnkem, Mánesova 3, Říčany
Nebo zasíláme dopravou Toptrans 1000 Kč celá ČR, Slovensko 2000 Kč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: