Tělové svíce bílé Limitovaná edice. Ruční práce, ČR.

Kód: 71
Neohodnoceno
Značka: Bylinky revue
299 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do tajů léčivých tělových svící. Po náročném dni plném poviností a stresu si každý z nás zaslouží chvíli pro sebe. Právě tu chvíli, kdy jsme sami se sebou. Na tento okamžik doporučujeme použít bílou tělovou svíci, která krásně prohřeje, pomůže posílit imunitu a zklidní celé tělo. Svíci přiložte dva prsty nad pupík a příjemně relaxujte.

Bílá tělová svíce a její účinky:
Bílá je barvou očisty a relaxace a stejně tak působí i bílá svíce. Je výborná jako doplněk k detoxikaci.
Můžeme ji použít také při uvolnění stresu, při psychických problémech, při vyčerpání, při špatné náladě, nervozitě, lítosti, sebelítosti, smutku, depresích, potlačeném vzteku, pochybnostech a celkovému povzbuzení organismu na fyzické i duševní úrovni.

Návod k použití tělových svící:
Ideální poloha těla je vleže, ve vodorovné poloze v některých případech je možno i v sedě. Připravte si sklenici s vodou na uhašení svíčky. Tělovou svíci zapalte na horním konci a spodní konec přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíce odhoří do 2/3, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě. Nedopalek zabalte do novin nebo papíru a vyhoďte hned, nejlépe přímo do odpadu mimo dům, aby jste si energii, kterou jste si pomocí svíce vytáhly nenechávali v domě.

Balení obsahuje 5 svící v plátěném pytlíčku.

Upozornění: Ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře! Nesmí je používat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku. Dále lidé s vysokým krevním tlakem a problémy se srdcem.