Tělové svíce žluté Limitovaná edice. Ruční práce, ČR.

Kód: 78
Neohodnoceno
Značka: Bylinky revue
299 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se do tajů léčivých tělových svící, kdy po náročném dni plného povinností a stresu si každý z nás zaslouží chvíli pro sebe. Právě tu chvíli, kdy jsme sami se sebou. Na tento okamžik doporučujeme použít žlutou tělovou svíci, která krásně prohřeje, pomůže posílit imunitu a nádherně zklidní tělo. Svíci přiložte dva prsty nad pupík a příjemně relaxujte.

 

Žlutá tělová svíce a její účinky:


Žlutá barva působí inspiračně a pomáhá k vizualizaci. Spojuje se s ní optimismus, veselost, harmonicky vyrovnaný životní postoj. Je barvou štěstí, moudrosti a představivosti, umožňuje provádět změny uvnitř sebe. Žlutá barva je také spojována s třetí čakrou, která je sídlem naší vůle a má na starosti citové vazby a mentální pochody. Zablokování této čakry vede k pocitům ztráty odvahy, ztráty svobodné vůle, k vytváření falešných představ a negativních myšlenkových konstrukcí.

 

Návod k použití tělových svící

 

Ideální poloha těla je vleže, ve vodorovné poloze v některých případech je možno i v sedě. Připravte si sklenici s vodou na uhašení svíčky. Tělovou svíci zapalte na horním konci a spodní konec přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíce dbejte na to, aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíce odhoří do 2/3, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě. Nedopalek zabalte do novin nebo papíru a vyhoďte hned, nejlépe přímo do odpadu mimo dům, aby jste si energii, kterou jste si pomocí svíce vytáhly nenechávali v domě.

Balení obsahuje 5 tělových svící v plátěném pytlíčku.

 

Upozornění!?

 

Ušní ani tělové svíce nenahrazují lékaře!

Nesmí je používat těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku.

Dále lidé s vysokým krevním tlakem a problémy se srdcem.