Předplatné Bylinky revue Roční předplatné knížek Bylinky revue

Kód: 1733
Akce Tip
46 hodnocení
Značka: Bylinky revue
1 428 Kč –23 % 1 099 Kč
Skladem (> 5 ks)

Bylinky revue jsou pravidelné knížky, přinášející radost a zároveň jedinečné informace ze světa bylinek. Najdete v nich tradiční a dávno zapomenuté znalosti našich předků i poslední poznatky dnešní vědy. Vychází měsíčně.

Objednejte v Sendu, anebo zde v online obchodě redakce Bylinek. Roční předplatné, dostanete 10 čísel. Dárkový voucher v pdf níže, vytiskněte si doma a můžete věnovat jako dárek.

Poznámka: Toto je předplatné pouze pro ČR a Slovensko. Jiné země prosím objednávejte zde: ZAHRANIČÍ


Detailní informace

Detailní popis produktu

ZDE: STÁHNOUT DÁRKOVÝ VOUCHER V PDF

voucher-darkovy-ALL

✔   Roční tištěné předplatné 10 čísel
✔   Sleva 30% oproti nákupu na stánku
✔   Snížená cena pro Vás oproti prodejnám tisku 1428 Kč

✔   Dárkový certifikát ke stažení
✔   Doprava zdarma

Bylinky revue je pravidelně vycházející nezávislou publikací, bez finanční podpory sponzorů, reklam nebo státních či evropských dotací. Také proto přináší mnohem kvalitnější obsah, pocházející od nezávislých emancipovaných autorů.

---

Vážená bylinkářko, milý bylinkáři,

ani leden není pro zahradníka dobou nečinnosti, říkají zahradnické příručky. Zajisté nikoliv; neboť v lednu zahradník hlavně pěstuje počasí.

S počasím je to totiž zvláštní věc: nikdy to s ním není v pořádku. Počasí vždycky přestřeluje na jednu nebo na druhou stranu. Teplota se nikdy nestrefí se stoletým normálem; buď je pět stupňů pod ním, nebo pět stupňů nad ním. Srážek je buď deset milimetrů pod normál, nebo dvacet milimetrů nad normál; není-li příliš sucho, je nevyhnutelně příliš mokro.

Mají-li i lidé, kterým jinak do toho nic není, tolik důvodů stěžovat si na počasí, jakpak teprve zahradník! Napadne-li málo sněhu, bručí plným právem, že to nikam nestačí; napadne-li sněhu mnoho, projevuje vážné obavy, že mu to poláme jehličiny a pěnišníky. Není-li sněhu, běduje na zhoubné holomrazy; nastane-li obleva, klne těm bláznivým větrům, které ji provázejí a mají ten hanebný zvyk, že mu rozhazují chvojí a jiný kryt po zahradě a snad mu i, hrom do nich!, polámou nějaký ten stromek. Troufá-li si v lednu zasvítit slunce, chytá se zahradník za hlavu, že mu keře poženou předčasně do mízy. Prší-li, bojí se o své alpínské kytičky; je-li sucho, myslí s bolestí na své rododendrony a andromedy. A přece by nebylo těžko mu vyhovět: stačilo by mu, kdyby od prvního do posledního ledna prostě bylo žádná celá, devět desetin stupně pod nulou, sto dvacet sedm milimetrů sněhu (lehkého a podle možnosti čerstvého), většinou oblačno, žádné nebo mírné větry západních směrů; a bylo by všechno v pořádku. Ale to je to: o nás zahradníky se nikdo nestará a nikdo se nás neptá, co by mělo být. Proto ten svět tak vypadá.

Přeji vám společně se zahradníkem Karla Čapka hodně zdraví, štěstí a lásky.

podpis-ales-web
Aleš Vodička, vydavatel.

---

OBSAH:

- Nový seriál – Návrat k sobě. Od třezalky, přes antidepresiva, až k práci se svou hlavou.
- Bylinné koupele.
- Naše Bylinná lékárna v Říčanech.
- Seriál – Bylinky podle abecedy. Bazalka pravá.
- Domácí rady při nastydlých ledvinách.
- Seriál – potíže, které vás někdy potkaly. Nastydlé ledviny.
- Játra, čistička a zásobárna našeho těla.
- Sedmero bylinek na zdravá játra.
- Vypěstujte si sami: řeřicha zahradní.

 ---

KONTAKT, PŘEDPLATNÉ
Tel.: +420 225 985 225
SMS: +420 605 202 115
E-mail: bylinky@send.cz

Bylinky Revue, s.r.o.
Rybná 14, P.O.Box 12, Praha 1

Měsíčková mast do mrazu