Medové Bylinky Revue se už na Vás těší!

Miluji med, a proto jsem se na toto slaďoučké číslo obzvlášť těšila, už když jsem ho připravovala. Spojuje se mi totiž především s mým dětstvím, jelikož můj děda byl velmi vášnivý včelař a já často sledovala, co všechno se kolem včel a celého procesu tvorby medu děje. Dodnes dědu například vidím, jak chodí po zahradě v kukle a chytá roj včel, který uletěl sousedovi, a nikdy nezapomenu nádhernou vůni, když pak med stáčel. Úplně nejživější vzpomínku mám však na to, jak se onen zlatavý zázrak vždy objevil ve skleničce u snídaně a jak mi k němu babička ve své květované zástěře ohřívala mléko a krájela čerstvou vánočku. Mít doma včelaře je zkrátka k nezaplacení, a když jde navíc o med, který je hotový přírodní elixír mládí, platí to dvojnásob.

Přeji vám, ať si toto medem provoněné číslo užijete, a nezapomeňte si udělat skvělou medovinku, která vám v zimě jistě přijde vhod!
 
Za redakci Bylinek, Dita Oškerová

Knížky Bylinky Revue, každý měsíc v prodejnách tisku.

BR-08-2019

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení