Nové podzimní Bylinky Revue již v prodeji!

Září – období, kdy švestkám, hruškám a kvasu na slivovici se daří. Je to čas sklizně a hojnosti, během nějž nám příroda dává své dary v té nejkrásnější podobě. Navíc nám začíná nádherné babí léto a venku se tetelí sluníčko! Listy hrají všemi barvami, stromy něžně šumí a vše nás na křídlech hřejivé energie unáší na procházku do pohádkové přírody, která potěší všechny naše smysly. Vzduchem se linou rozmanité vůně přírodních silic i všudy přítomný klid, jenž něžně léčí tělo a duši a nabízí nám skutečně intenzivní zážitky.

Přeji vám, ať si pořádně užijete teplé sluneční paprsky, které laskavě hřejí a hladí. Nasajte krásu barev listů a stromů, příjemné šumění větru, štěbetání ptáčků a ticho lesních cest. Jednoduše vnímejte tuto nádheru všemi smysly, pak budou vaše dny mnohem krásnější. Pokud vám právě Bylinky Revue k navození oné podzimní atmosféry pomohou, budu ještě raději.

Za redakci, Dita Oškerová

Bylinky 9 žádejte v prodejnách tisku od 30. 8. 2019

Knížky Bylinky Revue, každý měsíc v prodejnách tisku.


Cena od: 599 Kč

Tel.: +420 225 985 225
SMS: +420 605 202 115
E-mail: bylinky@send.cz
Online aplikace ZDE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení