Recenze na bylinný čaj Antistres

5681_antistresovy

Čajů slibujících uvolnění od stresu je na trhu mnoho. Často se zaklínají nejrůznější kombinací bylin, která má zaručeně uvolnit tělo a mysl, ale výsledky bývají povětšinou spíše skromné. Nicméně, zkušenost s antistresovým čajem od Mojebylinky.cz byla jiná.

Zaprvé, musím pochválit design balení. Stylové a jednoduché, což již od prvního pohledu přidává na uklidňujícím dojmu. Jakmile jsem otevřel obal, ucítil jsem vůni čaje, která byla opravdu příjemná.

Samotný čajový sáček obsahoval kombinaci natě dobromyslu, máty, mateřídoušky a třezalky, plodu ovsa a kořenu anděliky. První šálek jsem si připravil večer po náročném pracovním dni. Musím říci, že se mi skutečně usínalo lépe než jindy.

Po vypití šálku jsem skutečně cítil, jak se napětí uvolňuje z mého těla a mysl je uklidněná. I když to není náhrada za komplexní léčbu nebo odbornou pomoc, čaj evidentně obsahuje bylinky, které mají blahodárný vliv na nervový systém.

Co se týče chuti, byl jsem mile překvapen. Měl jsem obavy, že čaj bude příliš hořký, ale naštěstí tomu tak nebylo. Kořeněná, větrová chuť máty je v čaji cítit a dodává mu zajímavý „říz“.

Celkově musím říci, že antistresový čaj od Mojebylinky.cz splnil mé očekávání. Skutečně mi ulevil od stresu a pomohl mi usnout a spát kvalitněji. Proto jej doporučuji jako dobrou volbu pro ty, kteří hledají přírodní formu relaxace a odpočinku.