Recenze na bylinný čaj Podpora imunity

imunita

Dnešní doba vyžaduje, abychom pečovali o své zdraví a imunitu. Jsem dlouholetým fanouškem bylinkových čajů, a tak jsem se rozhodl vyzkoušet tento "Čaj na podporu imunity," který slibuje posílení imunitního systému a ochranu před nemocemi.

První dojem, když jsem otevřel balení, byl velmi pozitivní. Vůně směsi bylin (natě kopřivy, benediktu, přesličky a echinacea, plod šípku a kůra kondurango) byla příjemná, voněla lesem a zeminou a nebyla štiplavá ani „příliš“ bylinková, jak se u některých bylinných čajů stává. Všechny byliny obsažené ve směsi jsou v bylinkářství známé svými pozitivními účinky na imunitní systém, takže výběr provedla firma Mojebylinky.cz správně, jak se taky dalo očekávat od firmy specializované právě na toto.

Co se týče chuti, čaj byl mírně kořeněný s lehce zemitou příchutí, která jako by připomínala asijské čaje. Osobně jsem si po chvíli zvykl na jeho chuť a užíval si každý šálek.

Čaj jsem pil 2-3x denně po dobu dvou týdnů a neonemocněl jsem, takže čaj svůj účel splnil! Ale vážně, imunitu můžeme posilovat neustále a to, jestli to děláme správně a dostatečně, poznáme jenom tím, že nám nic není, takže tady nelze říci nic světoborného. Samozřejmě je nutné k pití čaje také zdravě jíst a sportovat, aby se nám nemoci vyhnuly úplně.

Čaj je vyroben 100% z přírodních surovin bez umělých přísad a příchutí. Je vhodný i pro vegany, což je velké plus.

Celkově řečeno, "Čaj na podporu imunity" považuji za skvělý doplněk zdravého životního stylu. Nemohu s jistotou říci, že právě tento čaj mi zaručil imunitní ochranu, ale bezpochyby mi přinášel potěšení, uklidnění a přínosné látky pro tělo. Doporučil bych jej všem, kteří hledají přírodní způsob, jak posílit svůj imunitní systém.