Recenze na bylinný čaj Podpora močových cest

5702_podpora-mocovych-cest

Jak si vede sypaný bylinný čaj "Podpora močových cest" v nezávislém testu? Zde je má osobní recenze.

Bylinná směs v tomto čaji je složená z listu břízy a medvědice, natě truskavce, jitrocele a zlatobýlu, semena lichořeřišnice, bezového květu a kořene jehlice. Louhuje se 10 minut v hrnku vroucí vody a konzumuje se 2-3x denně.

Celkově jsem si na tento čaj vytvořil pozitivní dojem. Při degustaci se mi zalíbilo jemné a příjemné bylinné aroma, které mi připomínalo les a zeminu. I přesto, že nemám aktuálně potíže s močovými cestami, lze od tohoto čaje očekávat blahodárné účinky na podporu a udržení zdraví močových cest, protože byliny obsažené v tomto čaji mají dlouhou historii v tradiční medicíně a jsou známé pro své diuretické a protizánětlivé účinky. Pokud hledáte přírodní cestu léčby, tak by tento čaj mohl být pro ty z vás, kteří trpíte častými infekcemi močových cest nebo máte sklony k tvorbě močových kamenů, velmi užitečný. Samozřejmě pokud máte vážné potíže s močovými cestami, měli byste vyhledat odbornou lékařskou radu a nespoléhat se pouze na bylinky.

Co se týče samotného balení a zpracování čaje, bylinná směs je opravdu kvalitní a dobře usušená, jak ostatně avizuje i balení. Čaj je sypaný, což umožňuje lepší uvolňování chutí a látek při louhování.

Celkově hodnotím sypaný bylinný čaj na podporu močových cest kladně. Jeho chutě a složení nabízejí příjemný zážitek a bylinkářstvím posvěcené zdravé benefity pro ty, kteří hledají podporu pro své močové cesty. Doporučuji tento čaj vyzkoušet, i když zrovna na močové cesty netrpíte – určitě neprohloupíte, protože čaj je dobrý i na běžné pití.